مرتبه
تاریخ : سه شنبه هفدهم اردیبهشت 1392

سلام من و دختر خانمی با هم آشنا شدیم و بعد از صحبت کردن باهم و گفتن نقطه نظرات هم از هم خوشمان آمده است و جواب دختر خانم هم مثبت است اما دختر خانم استخاره گرفت و جواب استخاره بد شد و الان تو شک گیر کرده.....نظر شما در مورد تصمیم دختر خانم چیست؟


پاسخ

اول از همه باید بگم برقراری این رابطه کار درستی نبوده و این راهی که شما برای ازدواج انتخاب کردی درست نیست. چون این رابطه ها معمولا موجب دلبستگی میشه و اگه به هر دلیلی به ازدواج ختم نشه مثلا خونواده ها مخالفت کنن در اون صورت چون به  هم وابسته شدین برای فراموش کردن هم رنج زیادی رو باید متحمل بشین؛ بعلاوه اینکه عشق و علاقه جلو شناخت رو میگیره. لذا ادامه دادن این رابطه به صلاح شما نیست.

اما در مورد اینکه قبول کرده و بعد از استخاره مردد شده باید بگم استخاره برای جاییه که طرف نتونه با عقل و مشورت به نتیجه برسه و متحیر باشه که در این صورت استخاره میکنه. اما جایی که میشه با عقل و مشورت به تصمیم رسید بهتره استخاره نکنه.

در مورد بد اومدن استخاره هم باید بگم بد اومدنش ممکنه نشونه این باشه که مشکلی وجود داره لذا شما می تونی رسما از طریق خانواده اقدام کنی و بری خواستگاریش. بعد از خواستگاری و آشنایی بیشتر خانواده ها، شما هم میتونین در مورد اینکه آیا تناسب های لازم فکری، اعتقادی، اخلاقی و رفتاری رو با هم دارین یا نه بیشتر تحقیق کنین و اگه این تناسب ها بود میتونین با هم ازدواج کنین. اگه با این کارها باز هم ایشون یا شما مردد بودین میتونین استخاره کنین و طبق اون عمل کنین.

پیروز و سربلند باشی
طبقه بندی: استخاره، 
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
محبوب کنید ! :
<>
پاسخگو: امین
نمایش نظرات 1 تا 30
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic