مرتبه
تاریخ : پنجشنبه سوم مرداد 1392

با سلام و خسته نباشید

قبل از هرچیز از زحمات شما تشکر میکنم و خواهش میکنم پاسخ سوال من را در صورت امکان سریع تر بفرمائید.

پدرم حدود 15 سال پیش مجددا ازدواج کردند و صاحب یک دختر هستند. من، برادر و مادرم بعد از این ماجرا به مدت 6 سال از پدرم جدا و در منزل پدر مادرم زندگی کردیم. اما بعد از 6 سال با فوت پدربزرگم و تغییر شرایط از یک سو و اصرار و شرایط من و برادرم، مجددا مادرم راضی به زندگی با پدرم شدند و در حال حاضر با تمام مشکلات موجود پدرم یک شب در میان خانه ما هست.

من الآن 26 ساله هستم، کارمند و حدود 6 سال سابقه کار دارم و تقریبا از زمانی که مشغول به کار شدم کمک خرج خودم و تا حدودی مادرم هستم.

وضعیت مالی پدرم از اول اصلا خوب نبود و در حال حاضر بدتر هم شده است. ما هنوز مستاجر هستیم و پدرم نه تنها پس اندازی برای آینده ما کنار نگذاشته بلکه کلی بدهی هم دارد.

در وضعیت فعلی سوال اصلی من این 2 است:

1 - من در مراحل خواستگاری و آشنایی برای ازدواج، موضوع 2همسری پدرم را کی و به چه صورتی عنوان کنم که هم دروغ نگفته باشم و هم تاثیر منفی نداشته باشد؟

2 - به احتمال زیاد من ناچار باشم کلیه هزینه های ازدواجم از جمله هزینه مراسمات، جهیزیه و ... را خودم به تنهایی متقبل شوم. این موضوع را که پدرم قادر نیست در این هزینه ها به من کمک کند و خودم تنها هستم را به خواستگارم عنوان کنم یا نه؟ کی بگویم و به چه نحوی بهتر است عنوان کنم؟ اصلا در مورد وضعیت مالی که خانواده ام دارند به چه صورت صحبت کنم؟

خیلی خیلی ممنون و بی صبرانه منتظر پاسختان هستم.

ادامه مطلب
طبقه بندی: افشای عیب خانواده برای خواستگار، 
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
محبوب کنید ! :
<>
پاسخگو: امین
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات