مرتبه
تاریخ : چهارشنبه هجدهم بهمن 1396سوال:  پسری مجرد هستم و برای پیدا کردن همسر مناسب به خواستگاری می روم. روش افزایش دانش روابط جنسی به چه صورت باید باشد؟ آیا این کار قبل از ازدواج باعث تحریک شهوت نمی گردد؟ من اهل دیدن فیلم و عکس نیستم و دوست ندارم به گناه بیفتم.
پاسخ: 
کاربر محترم؛ خواندن مطلب های آموزشی برای ازدواج و روش های ارتباط جنسی برای كسی كه می خواهد ازدواج كند غالبا مفسده داشته و تحریک كننده جنسی می باشد که به این دلیل از نظر شرعی جایز نیست و باید ترک شود تا به گناه کشیده نشود.
از دید بسیاری از كارشناسان و متخصصان ازدواج بهترین زمان آموزش و آشنایی با مسائل جنسی، دوران عقد می باشد. زیرا افراد در این دوره هم دوران پرهیجان بلوغ را پشت سر گذاشته اند و دیگر دچار مشكلات اخلاقی نخواهند شد و هم اینكه دوران عقد، دوران قبل از شروع زندگی مشترک بوده و زمانی مناسب برای آمادگی جهت موفقیت در زندگی آینده خواهد بود.
پس همانطور که گفته شد بعد از عقد ازدواج نیز فرصت برای یادگیری و آموزش در باب مسائل زناشویی وجود دارد و اینطور نیست كه بلافاصله وارد زندگی مشترک شوید. در دوران عقد می توانید؛ كتاب های مفید در این زمینه را مطالعه کنید و از مشاوره جنسی و خانواده در این دوران استفاده کنید و همچنین می توانید با شركت در كلاس های آموزش مسائل جنسی كه توسط برخی از اساتید برای متأهلین برگزار می گردد، به اطلاعات لازم دست پیدا کنید.
این را هم بدانید که گاهی نیز برچسب آموزش و آمادگی و یادگرفتن، در واقع وسوسه شیطان است و این نفس و هوس انسان است كه به او دستور می دهد و در غالب آموزش و آمادگی، خود را توجیه می كند و كار خود را پسندیده و مثبت جلوه می كند.
موفق باشید.


طبقه بندی: افکار و گناهان جنسی، 
به اشتراک گذاری:
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
محبوب کنید ! :
<>
پاسخگو: عبد الله ملکی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic